+48 668 824 993 biuro@atriapolska.com.pl

atriakolory

PROFESJONALNY SYSTEM BARWIENIA NA BAZIE WODY DOSTĘPNY W MAGAZYNIE W WARSZAWIE

 

Kolor w nowoczesnej technice budowlanej staje się coraz ważniejszy. przeprowadzone badania psychologiczne, socjologiczne i badania architektoniczne przypisują korzystny i stymulujący wpływ barw na komfort życia. ATRIACOLORS AQUA SYSTEM został opracowany aby spełnić oczekiwania klientów, oferując szeroki zakres elastyczności i bez mała nieograniczonych możliwości wyboru koloru.

 ATRIACOLORS AQUA SYSTEM to profesjonalny system barwienia W OPARCIU O BARWNIKI NA BAZIE wody. Opiera się na skoncentrowanych pastach barwiących i konwertorach, które nadają możliwość nieograniczonej serii kolorów dla różnych produktów bez zmiany ich technicznych i użytkowych właściwości. 

ZALETY ATRIACOLORS AQUA SYSTEM

– Łatwe barwienia
– Dokładność kolorów
– Równomierność koloru i jego stabilność
– Szeroki wybór kolorów
– Wyjątkowy stosunek jakości do ceny
– Możliwość integracji i rozwoju koloru BAZIE W

 KOMPOZYCJA BAZOWA

– 15 baz kolorów serii BW
– 19 konwerterów serii Linea Casa Idropitture
– 6 konwerterów serii Linea Rivestimeti o małej grubości
– 4 Konwertery z serii Linea Rivestimeti o dużej grubości
– 1 seria konwerterów emalia na bazie wody
– precyzyjny soft dla systemów komputerowych
– Karta kolorów serii NCS
– Karta kolorów ATRIA ODY

 SOFTWAREATRIACOLORS

ATRIACOLORS jest wyposażony w oprogramowanie, które pozwala na proste i kompletne zarządzanie procesem barwienia. Można przywołać każdą formułę i przeszukać ją, zaczynając od karty kolorów, odcienia lub typu linii i produktu. Oprogramowanie zawiera formulacje dla każdego produktu wymienionego powyżej, opracowane zarówno w gramaturze (gramach) jak i objętości (uncja) – dla której można zdefiniować formulacje w 1/48 uncji, 1/96 uncji (standardowy typ ) i 1/192 uncji.

Elastyczność systemu ATRIACOLORS pozwala zarządzać potrzebami poszczególnych klientów, bez zwiększania kosztów konserwacji i zarządzania.

ATRIACOLORS AQUA SYSTEM towarzyszy oprogramowanie do manualnego zarzadzania, w którym można drukować lub czytać formularze bezpośrednio z komputera PC, aby uzyskać w jednym widoku wszystkie informacje dotyczące dokładności kolorów, opakowania i ceny, z dostępnym ręcznym próbnikiem barw.